Menu
Jūsu grozs

AIDEN

 Aiden interjera un rotaļlietu kolekcija saista mūsu moderno pilsētas dzīvi. Automašīnas, autobusi un smagās mašīnas, iedvesmojoties no Zviedru autoindustrijas.  Radi savu pilsētu ar ielām, mājām, sastrēgumiem, remontiem. Attīsta koordināciju un iztēli, mašīnu rotaļas iespējamas dažādos līmeņos. Aiden ir aizraujoša pilsēta, kur mazuļiem spēlēties, mācīties un attīstīties. Brauc ar autobusu līdz pilsētai vai ar mašīnu uz servisu, pie reizes iebraucot automazgātuvē. 

Zīmols: Kids Concept
Laiks mācīties škirot atkritumus -saudzēsim par vidi!Koka atkritumu vedējs ar četrām šķirošanas tvertnēm - papīram, stiklam un plastmasai.Tvertnes var novietot uz pacēlāja aizmugurē un iecelt kravas automašīnā.Izmēri: 26 x 10 x 12 cm.Vecums 1+..
48,95€
Bez nodokļa:40,45€
Zīmols: Kids Concept
Ātrās palīdzībās mašīna strādā medmāsas Džena un Jērgens, lai palīdzētu visiem AIDEN City pacientiem.Nestuves uz riteņiem, tās var ieripot pa aizmugurējām durvīm, kuras ir veramas.Izmēri: garums cm 17,5; platums cm 10,5; augstums cm 13,5, cilvēki: 6,5x3,5 cm, nestuves: 8x6x4 cm...
39,90€
Bez nodokļa:32,98€
Zīmols: Kids Concept
Aprīkota ar automazgātuvi, degvielas uzpildes staciju, auto remonta vietu un divām rampām, lai nokļūtu uz autoservisa augšējo stāvu.Automazgātuve aprīkota ar 2 rotējošām birstēm. Rotējošo birstu attālums ir kā radīts AIDEN sērijas mašīnām.Degvielas uzpildes stacija aprīkota ar uzpildes pisto..
69,50€
Bez nodokļa:57,44€
Zīmols: Kids Concept
Koka autobuss ir daļa no Kids Concept AIDEN auto kolekcijas.Ar noapaļotām formām. Mašīnu forma ir īpaši veidota mazajām rociņām.Mašīnas izmēri ir piemēroti Kids Concept autoservisam.Varēsiet iebraukt gan automazgātuvē, gan uzpildīt degvielu, degvielas pistoles izmēri atbilst mašīnas bāka..
16,00€
Bez nodokļa:13,22€
Zīmols: Kids Concept
Kravas automašīna kalpo gan rotaļām, gan mācībām.Attīsta loģisko domāšanu un smalko motoriku, māca atpazīt dažādas ģeometriskas formas.Komplektā 6 dažādu krāsu un formu klucīši.Izmēri: garums cm 30, platums cm 13, augstums 14 cmVecums 1+..
38,95€
Bez nodokļa:32,19€
Zīmols: Kids Concept
Kravas automašīna ar 14 riņķiem, kurus ir iespējams izkraut un iekraut.Īpaši veidota mazajām rociņām.Izmēri: kravas auto: 38 x 10 x 13 cm (ar uzkrautiem riņķiem).Vecums 1+..
38,95€
Bez nodokļa:32,19€
Zīmols: Kids Concept
Koka mašīna Sedan ir daļa no Kids Concept AIDEN auto kolekcijas.Ar noapaļotām formām. Mašīnu forma ir īpaši veidota mazajām rociņām.Mašīnas izmēri ir piemēroti Kids Concept autoservisam.Varēsiet iebraukt gan automazgātuvē, gan uzpildīt degvielu, degvielas pistoles izmēri atbilst maš..
14,00€
Bez nodokļa:11,57€
Zīmols: Kids Concept
Koka mašīna SUV ir daļa no Kids Concept AIDEN auto kolekcijas.Ar noapaļotām formām. Mašīnu forma ir īpaši veidota mazajām rociņām.Mašīnas izmēri ir piemēroti Kids Concept autoservisam.Varēsiet iebraukt gan automazgātuvē, gan uzpildīt degvielu, degvielas pistoles izmēri atbilst mašīnas bā..
14,00€
Bez nodokļa:11,57€
Zīmols: Kids Concept
Izspēlēt satrēgumus, mācīties ceļa satiksmes noteikumus. Mācīties dažādas satiksmes situācijas.Dažādas ceļa zīmes - ātruma ierobežjuma zīmes, brīdinājuma zīmes, aizlieguma zīmes uc.Komplektā 10 ceļa zīmesMateriāls: saplāksnis ar ūdens bāzes krāsāmIzmēri:  2 x 6 x 4,5 cm..
10,50€ 21,00€
Bez nodokļa:8,68€
Zīmols: Kids Concept
Ieņemiet vietu divstāvu autobusā. Šis koka autobuss ved ekskursijā pa pilsētu. Divstāvu autobusā brauc septiņi pasažieri un autobusa vadītājs. Lai izņemtu figūras, augšējā klāja grīdu var noņemt.Garums cm 25, platums cm 12, augstums cm 20Materiāla apraksts: Korpuss: FSC sertificēts..
59,50€
Bez nodokļa:49,17€
Zīmols: Kids Concept
Jauna versija klasiskai galda spēlei Riču-Raču automašīnu mīļotājiem.Spēles krāsas atbilst citām Aiden koncepcijas rotaļlietām.Kastīti var izmantot arī kā garāžu tiem, kas vēlas turpināt spēlētiesIzmēri 26,5 x 26,5 x 1,5 cm.Vecums 3+..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Garāža 3 līmeņu AIDEN Kids Concept Garāža 3 līmeņu AIDEN Kids Concept
Bestsellers
Zīmols: Kids Concept
Aprīkota ar drošības barjeru, lai garāžā neiebrauktu nepiederoši transporta līdzekļiGarāžā ir automašīnu lifts un rampas, lai autotransports varētu pārvietoties starp stāviem. Garāžas augšā ir helikopteru nolaišanās laukums.– trīs līmeņu garāža – 1 helihopteris – 3 automašīnas – ..
109,50€
Bez nodokļa:90,50€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 16 (Kopā lapu - 2)
Sīkdatņu paziņojums
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītot izmantot sīkdatnes, vietne tiks optimizēta. Turpinot skatīt vietni, jūs piekrītat, ka mēs jūsu ierīcē izmantosim sīkfailus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, izdzēšot saglabātos sīkfailus